BİZ KİMİZ?

KUZEY GLOBAL DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK olarak bilginin paylaştıkça çoğalacağına , daha etkin hale geleceği gerçeğine ve bu paylaşıma katkıda bulunmayı kendimize görev bildik. Bizler sizler için bilgi birikimimiz ve deneyimiz ile bu yoldayız.
Ankara Merkezli olarak çalışan firmamız seçkin personeli ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan firmalara İhracat Danışmanlığı, İhracat Departman Hizmeti , Yönetim Danışmanlığı ve Devlet Destekleri konularında danışmanlık hizmeti veren, konusunda ülkenin önde gelen danışmanlık firmalarından birisidir.

Ne Yapiyoruz?

Uluslararası alanda

çeşitli pazarlardan toplanan tekstil, medikal, makine, güvenlik, gıda, bilişim, teknoloji, temizlik, elektrik, elektronik, hırdavat, tarım, eğitim, otomotiv, reklam, turizm, inşaat, emlak, menajerlik ve benzeri ürünlere veya hizmetlere olan talepleri profesyonel olarak analiz edip, hedef pazara yönelik ürün tasarımları geliştirerek bu ürünlerin gerekli üretici firmalardan satın alınıp hedef pazara ihracatı sürecinde gerekli olan tüm gümrük, depolama, projeye göre ilgili kamu kurumlarından ön ihracat izinlerinin alınması ve alıcı ülkeye nakliye hizmetlerini sağlamaktayız.

Dış Ticaretteki

ana hedefimiz Türkiye menşeli ürünlerin ihracatı ile sınırlı kalmamakta olup ithalat, ihracat, transit, uluslararası ticaret, hedef pazarlarda dağıtım kanallarının yapılandırılması, ortak girişimlerde yer alıp çeşitli projelere yatırım yapma gibi birçok faaliyeti de kapsamak ve beraberinde değişen pazar koşullarına ve ortaya çıkan yeni fırsatlara da cevap vermektir.